Use cases

W takich sytuacjach możesz na nas liczyć

Idealnie dopasujemy outsourcing IT do twoich potrzeb.

Pracujemy z klientami z branż: e-commerce, bankowość, ubezpieczenia, start-upy.

Nagła luka po zwolnieniu programisty i brak możliwości zastąpienia

Nieoczekiwanie zwolnił się kluczowy programista, a brak odpowiedniego zastępstwa zagraża realizacji projektu? Nasze usługi pozwalają na szybkie uzupełnienie brakującej kompetencji, zminimalizowanie przestojów w pracy nad projektem i zapewnienie ciągłości prac.

Brak specjalistów w konkretnym stacku

Kiedy projekt wymaga specjalistów w konkretnym stacku technologicznym, a obecny zespół nie dysponuje wymaganymi umiejętnościami, dostarczamy brakujące kompetencje, umożliwiając na skuteczną realizację projektu.

Przekroczono deadline projektu

W sytuacji przekroczenia deadline'u projektu, wesprzemy Cię i pozwolimy na szybkie skalowanie zespołu, dostarczając dodatkowe zasoby, które pomagają w przyspieszeniu prac i dostarczeniu projektu na czas.

Nie ma budżetu na ryzyko związane z wdrożeniem nietrafionego programisty

Masz przeznaczony niewielki budżet na rekrutację i nie możesz pozwolić sobie na błędy?  Pomożemy znaleźć Ci specjalistę o dokładnie takich umiejętnościach jakich potrzebujesz do projektu.

Proces rekrutacji się przedłuża

W momencie, gdy proces rekrutacji trwa zbyt długo, a projekt wymaga natychmiastowej pomocy, możesz na nas liczyć. Nasi specjaliści mogą szybko zacząć pracę przy Twoim projekcie, pomijając opóźnienia.

Potrzebny jest specjalista od danej technologii na krótki okres

Projekt wymaga specjalisty od konkretnej technologii tylko na krótki okres, na przykład przez 2 miesiące? Skorzystaj z naszej usługi, która umożliwia elastyczny dobór specjalisty, zwiększając dostępność niezbędnych umiejętności tylko przez określony czas.

Masz Startup i nie wiesz jak urzeczywistnić swoje założenia?

Jesteś właścicielem startupu i nie wiesz, jak urzeczywistnić swoje założenia? Możemy pomóc w realizacji start-upowych pomysłów udostępniając specjalistów IT, którzy przekują wizje w konkretny produkt czy rozwiązanie. Skorzystaj z naszego doświadczenia a pomożemy Ci zrealizować ambitne cele i rozwinąć twój startup.

Rozwiń swój biznes ze specjalistami IT