Specjaliści IT niszowej technologii

W 2022 współpracowaliśmy z brytyjską firmą fintech, która zapewnia innowacyjne rozwiązania z zakresu płatności i zarządzania finansami. Firma powstała w 2015 roku a jej celem było stworzenie platformy, która pozwalałaby użytkownikom łączyć i zarządzać różnymi kartami płatniczymi za pośrednictwem jednej fizycznej karty. Organizacja zyskała popularność dzięki elastycznym rozwiązaniom płatności, które umożliwiają użytkownikom późniejszy wybór karty do pokrycia danej transakcji. Wprowadziła także funkcje takie jak konsolidacja wydatków i powiadomienia w czasie rzeczywistym.

Potrzeby i wyzwania Klienta

Klient stanął przed wyzwaniem znalezienia wysoko wykwalifikowanych programistów, specjalizujących się w języku GO. Problem polegał na tym, że rynek pracy w tej nowoczesnej technologii był ograniczony, a Klient potrzebował natychmiastowego wzmocnienia zespołu po nowej rundzie inwestycyjnej, aby kontynuować rozwój swojej aplikacji internetowej.

Rozwiązanie

Zaproponowaliśmy kompleksowe wsparcie zespołu, prezentując 4 doświadczonych programistów pracujących w języku GO oraz 3 specjalistów React.js. Zespół został starannie wyselekcjonowany pod kątem umiejętności technicznych oraz doświadczenia w branży Fintech. W ciągu 48 godzin od zgłoszenia Klienta, przekazaliśmy informację o 7 potencjalnych kandydatach. Spośród nich Klient wybrał 2 programistów GO oraz 2 programistów React, którzy mogli natychmiast dołączyć do ich zespołu po technicznych rozmowach kwalifikacyjnych.

Wyniki

Dołączenie programistów Eager Devs do istniejącego zespołu miało natychmiastowy i pozytywny wpływ na efektywność pracy. W ciągu krótkiego okresu czasu udało się zwiększyć wydajność zespołu o 3-20%, umożliwiając Klientowi kontynuację rozwoju aplikacji internetowej z nową energią i zaawansowanymi umiejętnościami programistycznymi.

Informacje

Klient

Branża: fintech

Usługa

Wsparcie zespołu - powiększenie personelu

Technologia

 GOlang, React.js

Data

2022

Potrzebujesz wsparcia zespołu IT?

[email protected]

Chcesz zobaczyć jakie wyniki osiągniesz współpracując z Eager Devs?