We are eager to help you grow

Jesteśmy ekipą ekspertów w dziedzinie outsourcingu IT, dostarczamy wyjątkowych specjalistów. Nasza misja? Wspierać biznesy, umożliwiając im bezbłędne przeprowadzanie projektów dzięki topowym talentom z Polski!
Redukujemy koszty zatrudnienia
Wsparcie

Pomagamy zredukować koszty zatrudnienia specjalistów

Nie przejmuj się formalnościami

Nasze usługi pozwalają na ograniczenie kosztów związanych z zatrudnieniem takich jak: rekrutacja, wdrożenie, urlopy, benefity pracownicze czy sprzęt itd. Odpowiadamy za infrastrukturę i środki niezbędne do pracy.

Oszczędzaj

Outsourcing umożliwia skalowanie zespołu w zależności od potrzeb projektu. Nie trzeba utrzymywać stałego zatrudnienia, co umożliwia dostosowanie wielkości zespołu do obecnych wymagań.

Wsparcie

Już w 48h programista może dołączyć do twojego zespołu

Rozwijaj projekty

Zapewniamy natychmiastowe wzmocnienie Twojego zespołu specjalistami IT, co przyspiesza tempo pracy i pozwala na szybszy rozwój projektu. Wspieramy Twój biznes i po zrozumieniu potrzeb projektowych jesteśmy w stanie zapewnić sukces projektowi.

Nie przejmuj się deadlinem

Z nami nie musisz bać się deadlinów. Dzięki naszym usługom unikniesz opóźnień projektowych - outsourcing eliminuje konieczność długotrwałych procesów rekrutacyjnych i szkoleń. Nasi eksperci dołączą do zespołu przygotowaniu do szybkiego działania.

Wsparcie

Współpracujemy z ponad 200 sprawdzonymi polskimi specjalistami

Baza talentów IT

W naszej bazie talentów znajdują się programiści wyspecjalizowani w różnych technologiach - także tych niszowych. Doświadczeni w międzynarodowych projektach eksperci IT zapewniają szybką integrację z zespołem w Twojej firmie.

Wykwalifikowani specjaliści

Każdy programista Eager Devs przechodzi wewnętrzny proces ewaluacji i regularne szkolenia. Współpracując z nami, masz pewność, że otrzymasz wsparcie wykwalifikowanych specjalistów.

0

Zakończonych projektów

0

Specjalistów IT

0

Zadowolonych klientów

0

Lat doświadczenia

jak to wygląda w praktyce

Etapy naszej współpracy

Etap 1: Poznajmy się!

Naszą współpracę rozpoczynamy od call’a, podczas którego staramy się wzajemnie poznać. W tym czasie, również dowiadujemy się jak najwięcej na temat projektu, do którego potrzebujesz wsparcia. Wymiana informacji na temat celów, wyzwań oraz oczekiwań jest kluczowa dla zrozumienia, w jaki sposób możemy wspomóc Twoją firmę.

Etap 2: Określamy Twoje potrzeby

Jeszcze w trakcie pierwszego naszego spotkania staramy się precyzyjnie określić Twoje potrzeby. Jaki specjalista IT jest Ci potrzebny do realizacji projektu? W jakich technologiach powinien się specjalizować?  Na jakim poziomie - junior/mid/senior? Na jak długo potrzebujesz wsparcia specjalisty? Jaki jest planowany wymiar czasu pracy?

Te pytania pozwalają nam skoncentrować się na poszukiwaniu idealnych kandydatów do zespołu. Ze wszystkimi aspektami dopasujemy się do Twoich potrzeb.

Etap 3: Przedstawiamy propozycję kandydatów

Po zgromadzeniu wszystkich informacji przedstawimy Ci nasze propozycje. Staramy się działać szybko (nawet w 48h), zazwyczaj dostarczając kilka profili osób, które najlepiej pasują do Twojego projektu. Każdy profil kandydata zawiera informacje o umiejętnościach, poziomie doświadczenia, dostępności oraz stawce. Dzięki temu możesz szybko podjąć decyzję.

Etap 4: Czas na Twój wybór

Następnie to klient podejmuje decyzję. Spośród kandydatów wybierasz najbardziej interesujący Cię profil lub profile. Jeśli wszystko jest zgodne z oczekiwaniami, umawiamy rozmowy z wybranymi kandydatami. 

Etap 5: Rozmowy kwalifikacyjne

Czas na rozmowy kwalifikacyjne z wybranymi kandydatami, aby upewnić się, że spełniają w 100% Twoje oczekiwania. W trakcie tych rozmów możesz lepiej poznać potencjalnych członków zespołu i sprawdzić, czy są odpowiednim wyborem dla Twojej firmy. Jeżeli po tym etapie będziesz miał wątpliwości do kandydatów, nie martw się - przedstawimy kolejne propozycje.

Etap 6: Ostateczna decyzja i podpisanie umowy

Po zakończeniu rozmów jeśli wszystko jest zgodne z oczekiwaniami, przechodzimy do podpisania zamówienia/umowy, formalizując naszą współpracę. W razie potrzeby dostosowujemy szczegóły umowy do konkretnych wymagań projektu, co umożliwia płynne i skuteczne rozpoczęcie pracy.

Potrzebujesz specjalistów IT do swojego projektu?

Szybkość działania

Dostarczamy zespoły programistyczne nawet
w ciągu 48h.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Nasze usługi pomagają zredukować koszty zatrudnienia, eliminując wydatki na rekrutację, urlopy, benefity, itp. 

Skalowalność usług

Dostarczamy pojedynczych deweloperów jak i team’y od 2 do kilkudziesięciu osób.

Gwarancja satysfakcji

W przypadku braku satysfakcji wymieniamy na innego developera o takim samym stack’u. Gwarantujemy także zastępstwo w sytuacjach nagłej choroby lub braku możliwości wykonywania pracy.

korzyści z outsourcingu programistów

Dlaczego my?

Bezpieczeństwo

Gwarantujemy poufność współpracy.

Wykwalifikowani specjaliści

Nasi programiści przechodzą wewnętrzne procesy ewaluacji i regularne szkolenia, tak żeby by być up-to-date z najnowszymi technologiami.

Efektywna praca zespołów

Zespoły Eager Devs pracują przy projektach od 2 miesięcy wzwyż.