Re-design aplikacji web i mobile dla linii lotniczej z Arabii Saudyjskiej

Arabia Saudyjska, znana jako kraj o bogatych zasobach naturalnych, rozwija się również w obszarze innowacji. Dążąc do ciągłego doskonalenia usług, jedna z wiodących linii lotniczych z tego kraju podjęła niedawno współpracę z naszym zespołem Eager Devs w celu przeprowadzenia kompleksowego re-designu aplikacji webowej i mobilnej.

To zadanie nie było łatwe. Brak odpowiednich ekspertów UX/UI na lokalnym rynku wymusił poszukiwanie talentów zagranicznych. Dodatkowo, konieczność zapewnienia pracy hybrydowej stanowiła wyzwanie logistyczne (2 tygodnie w Jeddah i 2 tygodnie pracy zdalnej na przemian).

W odpowiedzi na te potrzeby, do zespołu klienta dołączył Michał, doświadczony designer z bogatym portfolio projektów dla linii lotniczych na całym świecie. Jego rola w projekcie wykraczała poza projektowanie interfejsów - pełnił również funkcję mentora dla zespołu klienta, przyczyniając się do wzrostu ich kompetencji w obszarze UX/UI. Michał szybko dostosował się do rygorystycznych wymagań projektu oraz harmonogramu pracy hybrydowej. Dzięki jego doświadczeniu i umiejętnościom, projekt mógł zyskać kierunek, który przewyższył oczekiwania klienta.

Projekt ten nie tylko wyróżnia się skalą i zasięgiem, ale również ma istotne znaczenie dla branży lotniczej w Arabii Saudyjskiej. Poprzez wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań, ma on na celu nie tylko zwiększenie wygody dla pasażerów, ale także stworzenie standardów, które mogą być wzorem dla innych linii lotniczych na całym świecie.

W kontekście stale zmieniających się potrzeb i oczekiwań klientów, taki projekt staje się kluczowy dla utrzymania konkurencyjności na rynku lotniczym. Dlatego też, choć jest to projekt wymagający, jest również niezwykle ekscytujący i inspirujący dla całego zespołu zaangażowanego w jego realizację.

Nie ulega wątpliwości, że Arabia Saudyjska nie tylko idzie z duchem czasu, ale także staje się liderem w innowacyjnych rozwiązaniach, które kształtują przyszłość branży lotniczej. Projekt re-designu aplikacji dla linii lotniczej jest tego doskonałym przykładem, stanowi kamień milowy w drodze do nowych standardów usług w sektorze lotniczym.

🌍 Stay tuned! Wkrótce będziemy informować o kolejnych aktualizacjach tego ekscytującego projektu.

1 Comment

Join the discussion and tell us your opinion.

 1. Group Buy SEO Tools

  A Group Buy SEO Tools is an amazing game changer for my
  digital strategy! Access to affordable premium tools has changed the way that I design and plan my.

  The cost-sharing model is brilliant that makes top-of-the-line SEO instruments accessible to everyone.

  Highly recommended for those who are serious about boosting their online visibility
  without the costly price tag!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*